Previous Tab Next Tab

Szafy przesuwne - odzyskaj przestrzeń w Twoim pokoju

Meble - takie jak lubisz - nowoczesne i ergonomiczne

Garderoby - osobista przestrzeń w Twoim domu

Szafy przesuwne

     Jest to szeroka gama produktów,  wśród których możemy znaleźć szafy wnękowe- w formie zabudowy wnęki oraz szafy wolnostojące. Cechą wspólną tego asortymentu jest rozwiazanie frontowej części, którą stanowią moduły drzwi przesuwnych. W specyficznych przypadkach drzwi przesuwne zastępowane są drzwiami składanymi lub uchylnymi. Dowolność doboru materiałów, rozwiązań technicznych i konfiguracji układu wnętrza szafy pozwala na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Bardzo ważną zaletą produktu jest możliwość wykonania drzwi skośnych tzn. umożliwiających zamknięcie trudno dostępnych obszarów  znajdujących się pod skośnymi sufitami poddaszy przy jednoczesnym korzystaniu z wygody użytkowania drzwi przesuwnych.

Najważniejsze cechy wyróżniające nasze produkty:

Najistotniejszym elementem każdych drzwi przesuwnych są mechanizmy jezdne- zarówno górne, jak i dolne. Wszystkie rodzaje stosowanych przez nas drzwi przesuwnych (stalowe i aluminiowe) wyposażone są w najwyższej jakości łożyskowane mechanizmy jezdne, gwarantujące sprawną i bezgłośną pracę każdego skrzydła.

Drzwi uchylne oraz składane, tak jak drzwi przesuwne, są produktami wykonywanymi  na indywidualne zamówienie Klienta, jednak z przeznaczeniem do montażu w wąskich wnękach lub przejściach tj. tam gdzie w większości przypadków brak jest  możliwości zastosowania drzwi przesuwnych.

WARMAR - Szafy, Meble, Garderoby - Rzeszów, ul. Lwowska 6, tel./ fax +48 502 254 583, biuro@warmar.pl