Previous Tab Next Tab

Szafy przesuwne - odzyskaj przestrzeń w Twoim pokoju

Meble - takie jak lubisz - nowoczesne i ergonomiczne

Garderoby - osobista przestrzeń w Twoim domu

Meble

     Meble są nieodzownym wyposażeniem każdego mieszkania oraz biura. Profesjonalne zaprojektowanie oraz dokładne ich wykonanie pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu, a przede wszystkim na funkcjonalne zaaranżowanie i wykończenie wnętrza.

     W naszej bogatej ofercie handlowej proponujemy Państwu wysokiej jakości meble, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów Klienta. Starannie dobierając materiały oraz stosując akcesoria wykończeniowe uznanych firm, tworzymy dla naszych Klientów niepowtarzalne, solidne i dograne w detalach meble kuchenne, biurowe i komputerowe.

Meble Kuchenne

      Przemyślane i dobrze zaprojektowane przez naszych specjalistów meble dają możliwość stworzenia w kuchni  rodzinnego klimatu. Nasze projekty uwzględniają przede wszystkim oczekiwania Klientów, Ich upodobania stylistyczne i kolorystyczne. Zwracamy uwagę na funkcjonalność i ergonomię. Chętnie realizujemy niekonwencjonalne rozwiązania zapraszając Klientów do czynnego udziału w etapie projektowania.

Meble biurowe

      Szeroki wybór materiałów i rozwiązań systemowych pozwala na stworzenie niepowtarzalnego, zgodnego z charakterem firmy  i osób w niej zatrudnionych wyposażenia  pomieszczeń biurowych. Nasze projekty uwzględniają dużą różnorodność kształtów oraz elementów związanych z poszczególnymi  stanowiskami  pracy. Propozycja bogatego wzornictwa, możliwość zastosowania drewna, metalu oraz szkła daje ogromną swobodę w projektowaniu i aranżacji miejsc pracy, a także pomaga tworzyć prestiżowy wizerunek firmy.

WARMAR - Szafy, Meble, Garderoby - Rzeszów, ul. Lwowska 6, tel./ fax +48 502 254 583, biuro@warmar.pl